witaminaC-owoce-cytryny

Witamina C. Dlaczego Koncerny Farmaceutyczne Jej NIENAWIDZĄ?

Temat niesamowicie ciekawy, bo witamina C ma ogromne zastosowanie i korzyści dla naszego zdrowia, a nie ma szkodliwych skutków ubocznych dla nas. Na przykład „wybija” większość wirusów w naszych organizmach, dobrze sobie radzi z nowotworami… i to jest właśnie ten „problem” dla koncernów farmaceutycznych (za dobrze sobie radzi), które nie chcąc tracić gigantycznych zysków płynących z innych form „leczenia” – starają się demonizować witaminę C na wiele sposobów.

Witamina C – doświadczenia „z własnego podwórka”

Dawniej nie zdawaliśmy sobie kompletnie sprawy z tego, jak ważna jest ta witamina dla naszych organizmów, natomiast od kilku lat – wraz z naszą rodziną, systematycznie dostarczamy witaminę C do naszych organizmów. Ma to miejsce zwłaszcza w zimnych porach roku – w zasadzie od jesieni, kiedy robi się mokro, szaro, zimno… do wiosny, kiedy robi się ładnie, słonecznie i ciepło (czyli ogólnie w czasie, kiedy panuje „sezon” na grypę i inne choroby w Polsce). Wtedy codziennie pijemy sobie szklankę ciepłej wody z łyżeczką witaminy C w proszku… i w momentach, kiedy pojawia się przeziębienie (bo zdarza się to) – po prostu zwiększamy ilość spożywanej witaminy C (pijemy ją np. co dwie godziny lub co godzinę w takiej samej dawce – czyli po łyżeczce na szklankę wody, ale po prostu częściej) i przeważnie następnego dnia jest już po przeziębieniu. Odkąd rozsądnie stosujemy tę witaminę – praktycznie nie chorujemy na grypę.

W lecie można powiedzieć, że robimy sobie przerwę od tej witaminy, bo przeważnie nie spożywamy jej tak często, jak w tym sezonie zimnym – jest to np. raz na tydzień lub na dwa tygodnie (w zasadzie bardzo różnie, aczkolwiek nie tak systematycznie jak w zimie)…

Także z własnego doświadczenia wiemy, że witamina C działa świetnie… i NIE MOŻNA JEJ PRZEDAWKOWAĆ – jedynym „skutkiem ubocznym” spożywania dużej jej ilości (mowa tutaj o kwasie askorbinowym, bo oczywiście witamina C występuje też w innych postaciach), może być rozwolnienie, co np. przy przeziębieniu, jest w zasadzie też korzystne, bo oczyszcza nam się w ten sposób organizm. Ta witamina NIE SZKODZI naszemu organizmowi.

witaminaC-suplementy-diety

Dr Thomas E. Levy o witaminie C

W 2017 roku, w Katowicach miało miejsce wydarzenie „Wiosna Zdrowia”, na które został zaproszony doktor Thomas E. Levy i poświęcił on cały wykład tej witaminie, opowiadając o jej wspaniałych właściwościach. Wspominał na tamtym wykładzie, że witamina C jest wstanie całkowicie zlikwidować wirusa polio, że świetnie sobie radzi z wirusem opryszczki, likwiduje wirusy związane z odrą. Mówił także o tym, że jeśli nawet witamina C nie leczy jakiejś choroby, to wspomaga działanie leków i przyczynia się do uzdrowienia. Powiedział w swoim wykładzie również o bardzo ważnej kwestii, tzn. jeśli ktoś zatruje swój organizm CZYMKOLWIEK, to nie ma sensu marnować czasu – warto wtedy udać się jak najszybciej do lekarza, który poda takiej osobie dożylnie witaminę C (50 gram) – tutaj oczywiście jest mowa o innej postaci tej witaminy, czyli chodzi o askorbinian sodu (kwasu askorbinowego nie podaje się dożylnie).

Doktor Thomas podaje również przykład człowieka eksperymentującego z toksycznymi grzybami, którymi kilkakrotnie (w dawce śmiertelnej) zatruwał swój organizm w trakcie swoich wystąpień przed publicznością, a witaminą C odtruwał go… i przeżył. Lekarz wspomina również o takich sytuacjach, że jak go ludzie pytają o dawki witaminy C oraz jak długo powinni ją zażywać, to odpowiada takim osobom „a jak długo Pan/Pani chce żyć?” 🙂

acerola-naturalna-witaminaC

Ten interesujący wykład (przetłumaczony na język polski), niestety został skasowany na YouTube, ale można znaleźć inne wypowiedzi tego doktora na temat wit. C w języku angielskim na przykład na platformie RUMBLE… poniżej jeden z tych materiałów:

Mimo mnóstwa dowodów oraz potwierdzeń ze strony świadomych lekarzy z całego świata odnośnie skuteczności tej witaminy, dezinformacja trwa nieustannie. W mediach tzw. „eksperci” (skorumpowani przez koncerny farmaceutyczne) starają się za wszelką cenę ogłupić całe narody, wmawiając ludziom, że to nie działa… wszystko po to, aby stosować na ludziach znacznie droższe rozwiązania, które niestety niosą za sobą negatywne skutki uboczne.

Koro*awirus niszczony przez witaminę C

W roku 2020 zaczęło pojawiać się coraz więcej doniesień z Chin, że witamina C, którą lekarze zaczęli podawać pacjentom dożylnie, świetnie sobie radziła z tym wirusem, wokół którego w sprytny sposób stworzono sztucznie „globalny dramat”… np. dr Richard Cheng nawoływał do tego, aby zorganizować międzynarodową debatę publiczną w kwestii wykorzystania witaminy C do zwalczania „modnego wirusa” (tutaj jest raport medyczny w języku chińskim, dotyczący skutecznego stosowania witaminy C w chińskich szpitalach http://orthomolecular.org/resources/omns/v16n11-chi.shtml), ale temat został bardzo szybko wyciszony. W Polsce oraz w innych krajach niemal NIC w tej kwestii nie zrobiono.

…zresztą to był tylko „teatr” dla ogłupionych mas, za którym kryły się inne cele… Doktor Wolfgang Wodarg (z Niemiec), „mówił prosto z mostu” w 2020 roku, że nie istnieje coś takiego jak pan*emia koro*awir*sa i w sejmie niemieckim domagał się tego, aby została powołana komisja śledcza, która zajmie się tym cyrkiem, w wyniku którego ludzie zostali pozbawieni wolności, gdzie mocno naruszono prawa człowieka, mnóstwo ludzi zmarło w wyniku odcięcia ich od służby zdrowia (nie przyjmowało się ludzi na ważne/konieczne zabiegi itp.).

Witamina C radzi sobie z nowotworami

W niektórych krajach, stosuje się witaminę C do uzdrawiania ludzi z nowotworów. Niektóre nowotwory niszczone są przy pomocy wlewów witaminy C (askorbinian sodu) bezpośrednio na guz nowotworowy. Kilka lat temu widziałem materiał (chyba nagrywany w USA), gdzie pacjentowi robiono wlew witaminy C centralnie na guz nowotworowy, który pod wpływem tej witaminy – z minuty na minutę zanikał (znacznie pomniejszał się). W Polsce chyba nadal żaden szpital, ani klinika nie wykonuje takich wlewów.

W naszym kraju są kliniki w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie, które wykonują wlewy witaminy C, ale dożylnie i z reguły są stosowane jako uzupełnienie/wspomaganie terapii standardowej (czyli chemioterapii i/lub radioterapii). 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry