Kilka Słów o Nas

Czy Będziemy Twoim Ulubionym Sklepem (Miejscem Na Zakupy)?

Jako sklep SzeptNatury.pl (nazwa tutaj nie jest przypadkowa) dążymy do tego, aby móc zaproponować naszym klientom możliwie jak najszerszą ofertę produktów BIO i EKO, czyli takich, które są przede wszystkim bezpieczne i korzystne dla organizmu człowieka oraz dla środowiska.

 Na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat, rola natury w naszym życiu została „zapomniana”, czy też „wymazana” przez ogromne korporacje, które skupiły się głównie na generowaniu jak największych zysków – kosztem naszego zdrowia oraz kosztem degradowanego przez te korporacje środowiska. Obecnie „normalnym” jest zjawisko, gdzie w sklepach mamy do wyboru, albo „zdrową żywność„, albo… – no właśnie, co to jest? – to, co przypomina żywność, a na etykietach jest cała lista chemicznych substancji, które są szkodliwe dla nas…

Jako SzeptNatury.pl staramy się odwrócić ten chory trend i zwrócić uwagę społeczeństwu na rangę dbania o naturę i o własne zdrowie, czerpiąc z niej jak najwięcej.

Liczby mówią za siebie...

1900 +
Wyselekcjonowanych Produktów
+
Głównych Kategorii
+
Podkategorii Produktów

Certyfikowane Produkty

Spora część produktów w ofercie naszego sklepu posiada takie logo na opakowaniu, czyli certyfikat poświadczający, że jest to produkt ekologiczny, co w praktyce oznacza, że kupowany produkt jest naturalny minimum w 95% procentach.

Oferta sklepu SzeptNatury.pl jest stale rozwijana i można znaleźć w niej m.in.:

Przewiń do góry