Witaminy i Minerały

Wyświetlanie 1–12 z 145 wyników

Suplementacja jest obecnie bardzo istotnym elementem naszego życia, ale warto pamiętać o pewnych „zasadach”. Na przykład przed zażywaniem jakichkolwiek witamin, minerałów – dobrze by było zrobić sobie najpierw badanie (może to być np. „VEGA TEST”), aby sprawdzić, czego brakuje w naszym organizmie, co powinno się uzupełnić, ponieważ nadmiar niektórych witamin/minerałów może być niekorzystny dla naszego organizmu.

PLANUJESZ KUPIĆ/BRAĆ WIT. D3?
W tym przypadku warto pamiętać, że witaminę D3 KONIECZNIE powinno się zażywać razem z witaminami K2, A oraz E, a także o tym, że są to witaminy rozpuszczalne w tłuszczach, czyli powinno się je spożywać w trakcie tłustego posiłku – jeśli np. danego dnia nie je się tłustego posiłku (śniadania, obiadu, kolacji…), to można np. zażyć te tabletki (chyba, że witaminy są w innej postaci) w trakcie posiłku, ale razem np. z olejem roślinnym (wypić min. łyżkę oleju roślinnego razem z tymi witaminami).

Polecamy w tym przypadku zdrowe, z ekologicznych źródeł oleje (np. olej konopny, lniany, sezamowy lub inny – w naszym sklepie można znaleźć sporo ofert różnych olejów ekologicznych).

Przewiń do góry